You are here

Rreth Nesh

Tirana Airport Rent a Car eshte formuar ne vitin 2003 nga Z.Dashamir Kullaj dhe prej 12 vitesh operon ne Shqiperi si kompani lider ne biznesin e makinave me qera. Qe ne vitin e pare te krijimit, me markat me prestigjioze te makinave si Opel,Wolkswagen,Benz Mercedes apo dhe Ford, pati nje sukses te admirueshem prej sherbimit te ofruar ,opsioneve te larmishme si dhe kenaqesite e klienteve, qe cuan ne rritjen e menjehereshme te kompanise.

Nga viti ne vit flota e makinave u zevendesuan me makina te viteve 2011-2013 te gjitha te reja SKODA, SEAT, FORD, OPEL, FIAT, TOYOTA, HYUNDAI duke falur nje konfort dhe komoditet tek te gjithe ata qe na kane mbeshtetur. Cdo makine eshte plotesuar me opsionet me te mira te tyre si dhe me sigurim Full Casko, duke bere me te sigurt udhetimin e cdo personi qe na viziton. Sherbimi yne eshte permisuar cdo vit duke firuar experience unike dhe komplimentet e klienteve tane na japin kenaqesi dhe force gjithashtu per te bere me te miren ne cdo detaj. Flota jone perbehet nga 87 automjete te tipeve te ndryshme duke plotesuar cdo kerkese te klienteve ne maksimumin tone.

Larmishmeria e sherbimeve prane Tirana Airport Rent a Car si "Makina me qera", "Taxi personale", "Transport pasagjeresh", "Guide turisktike" etj. dhe duke i qendruar klienteve tane me korrektesi, transparence, cmime konkuruese dhe asistence ne 24 ore, jane karekteristikat te cilat perbejne celesin e suksesit te pa diskutueshem si dhe pozicionimin si lider ne tregun e Makinave me Qera ne Shqiperi.

Gjithashtu, prane kompanise tone klientet ndihen me te sigurt dhe me te favorizuar si ne aspektin financiar por dhe ne ate fizik, pasi makinat tona pavaresishte se jane te markave prestigjoze boterore te cilat jane te pajisura me teknologjine me te fundit dhe shume opsionale, ofrojne udhetim te sigurt dhe komoditet te pakrahasueshem por dhe mundesohen me cmime vertet shokuese.

Kerkoni nje Makine

Website Security Test