Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3177 of /home/autorentairport/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /home/autorentairport/public_html/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Rreth Nesh

Tirana Airport Rent a Car eshte formuar ne vitin 2003 nga Z.Dashamir Kullaj dhe prej 12 vitesh operon ne Shqiperi si kompani lider ne biznesin e makinave me qera. Qe ne vitin e pare te krijimit, me markat me prestigjioze te makinave si Opel,Wolkswagen,Benz Mercedes apo dhe Ford, pati nje sukses te admirueshem prej sherbimit te ofruar ,opsioneve te larmishme si dhe kenaqesite e klienteve, qe cuan ne rritjen e menjehereshme te kompanise.

Kerkoni nje Makine

Website Security Test